Новітній фунгіцид із рістстимулюючими властивостями для захисту овочевих і баштанних культур від комплексу небезпечних хвороб.
Переваги препарату:
• окрім надійного захисту від хвороб, проявляє позитивний вплив на рослину через зміцнення імунітету та стимулювання росту і розвитку;
• відсутність загрози прояву резистентності (стійкості) у патогенів через різні механізми дії;
• забезпечує захист необроблених частин рослин і нового приросту через здатність рухатися акропетально та базипетально;
• зручність у застосуванні — замочування насіння чи розсади, пролив ґрунту, обприскування в період вегетації, крапельне зрошення.
Сумісність:
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакових сумішей пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.
Механiзм дії:
Пропамокарб гідрохлорид проявляє високу профілактичну активність проти комплексу патогенів за умов замочуванням насіння та кореневої системи розсади, поливу ґрунту після висіву (висаджування), а також обприскування впродовж вегетації. Крім дії на патогени, діюча речовина проявляє себе як стимулятор розвитку рослин. Фосетил алюмінію здатен пересуватися в обох напрямках — акропетально та базипетально (знизу догори і згори донизу), до молодих пагонів і молодих коренів, захищаючи повноцінно усю рослину та її нові прирости.
МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 2.
Період очікування від останньої обробки до збору врожаю на томатах та огірках закритого ґрунту — не потребує, відкритого – 20 діб.
Норма витрати робочого розчину: 500-300 л/га, при крапельному зрошенні – до 2000 л/га.
Особливостi застосування:
Найкращий результат забезпечується в разі застосування препарату профілактично або на початкових стадіях розвитку інфекції — до появи видимих симптомів хвороб. Профілактичні обробки проти первинної інфекції проводяться починаючи із замочування насіння та кореневої системи розсади культур, а також обприскування в період вегетації та поливу через крапельне зрошення. Додаткові обробки проводяться для запобігання поширення хвороби чи при появі її перших ознак з інтервалом між обробками 7-10 днів, залежно від розвитку хвороби та погодних умов. Враховуючі біологію збудників хвороб, повторні обробки планують заздалегідь, особливо за сприятливих для патогенів гідротермічних умов. Обробку доцільно проводити за сприятливих погодних умов (відсутність атмосферних опадів, значної роси, температури повітря від 15 до 25 °С), у закритому ґрунті — при оптимальній вологості повітря.
Препарат викликає корозію металу. Тому весь інструмент після обробки необхідно ретельно промити водою.