Утилізація тари

Як ми гарантуємо безпечне зберігання ЗЗР та МКД ?
Засоби захисту рослин – сезонна продукція, яка може використовуватись аграрієм не відразу після придбання. Тому для своїх продуктів ми виробляємо власну COEX-тару, яка забезпечує можливість їх тривалого та безпечного зберігання і попереджує нецільове потрапляння до навколишнього середовища.
Що робити з використаною тарою?

Одночасно, тара з-під пестицидів та агрохімікатів належить до небезпечних відходів і може становити не меншу загрозу для людини та довкілля, ніж самі препарати. Тому після їх використання вона повинна підлягати збору та утилізації в рамках чинного законодавства спеціалізованими компаніями, які мають відповідне обладнання і ліцензію на такі роботи.

Ми відповідально ставимося до збереження довкілля та екології в цілому, тож у рамках співпраці з агровиробниками проводимо збір та утилізацію тари з-під засобів захисту рослин і мікродобрив нашого виробництва. Для отримання цієї послуги зв’яжіться з нашим регіональним представником у своїй області та заповніть заявку на сайті.

Які умови збору тари з-під пестицидів для утилізації?
• відсутність залишків препарату, в т. ч. осаду;

• наявність етикетки для ідентифікації виробника;

• відсутність сильного забруднення поверхні тари;

• наявність оригінальної кришки з прокладкою.
Заявка на збір та утилізацію тари

Програма стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.