Антиколорад Макс
В наявності

Антиколорад Макс

Високоефективний контактно-системний інсектицид подвійної дії проти широкого спектра шкідників
Пакування
3 493.50
698.70 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • високоефективний контактно-системний препарат; 
  • миттєва дія та швидка загибель шкідників; 
  • низькі норми витрати; 
  • пролонгований період захисної дії .

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Контактно-системна дія. Механізм подвійної дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє його швидку загибель. Поєднання несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову та тривалу залишкову дію, з високоефективним контактно-шлунковим інсектицидом системної дії наділяє препарат новим ступенем активності у боротьбі з основними стадіями усього комплексу шкідників багатьох культур. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїМаксимальна кратність обробокСтрок від останньої обробки до збирання врожаю, діб
Картопля0.1
Колорадський жук та його личинки, попелиці, трипси
2Обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні рівня ЕПШ)
Зернові колосові культури (озимі, ярі)0.1-0.25Клоп шкідлива черепашка, хлібні жуки, трипси, блішки, цикадки, п’явиці, попелиці
Яблуня, грушаКомплекс шкідників
Кукурудза0.1-0.15Стебловий кукурудзяний метелик, західний кукурудзяний жук, мідляки, бабовникова совка, попелиці2
Ріпак0.1Довгоносики, блішки, ріпаковий квіткоїд, прихованохоботники, пильщики, попелиці2
Соняшник0.1-0.2Довгоносик (види), попелиці, вогнівка, шипоноска, совка (види), лучний метелик
Горох0.1-0.15Гороховий зерноїд, плодожерка, трипси, довгоносики, попелиці
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Буряки цукрові0.1-0.12Бурякові довгоносики, блішки, щитоноски, попелиці1Обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні рівня ЕПШ)
Капуста0.1Білан капустяний, попелиці, совки, капустяна міль, блішки2
ТоматиКолорадський жук та його личинки, совки, трипси, попелиці тощо
– практичний досвід застосування мультикоптером

Норма витрати робочого розчину: польові культури – 200-300 л/га, плодові – 500-1000 л/га.

 Особливостi застосування

Обприскування проводять у період вегетації  культури за появи шкідників, які перевищують ЕПШ. Для цього використовують високоефективну техніку, досягаючи рівномірного покриття надземних частин рослин робочим розчином і достатнього змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину. Захисні заходи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 2 м/с) і температурі не вище 25°С. Оптимальний для застосування температурний діапазон – 12-25°С. 

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: зернові колосові, яблуня, груша, кукурудза, ріпак – 30 діб; картопля, буряки, томати, горох – 30 діб; капуста – 14 діб.

Дiюча речовина

Імідаклоприд 300 г/л, Лямбда-цигалотрин 100 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 4 доби, для ручних — 10 діб після обробки. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: зернові колосові, яблуня, груша,

Хiмiчна група

Неонікотиноїди + піретроїди

Обприскування проводять у період вегетації  культури за появи шкідників, які перевищують ЕПШ. Для цього використовують високоефективну техніку, досягаючи рівномірного покриття надземних частин рослин робочим розчином і достатнього змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину. Захисні заходи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 2 м/с) та температурі не вище 25°С. Оптимальний для застосування температурний діапазон – 12-25°С. 

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: зернові колосові, яблуня, груша, кукурудза, ріпак – 30 діб; картопля, буряки, томати, горох – 30 діб; капуста – 14 діб.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Контактно-системна дія. Механізм подвійної дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє його швидку загибель. Поєднання несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову та тривалу залишкову дії, з високоефективним контактношлунковим інсектицидом системної дії наділяє препарат новим ступенем активності у боротьбі з основними стадіями усього комплексу шкідників багатьох культур. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше