АС-Селектив® + Авангард Комплекс Картопля
В наявності

АС-Селектив® + Авангард Комплекс Картопля

Новітній інсекто-фунгіцид для протруювання бульб картоплі перед їх висаджуванням у ґрунт в поєднанні з концентрованим добривом, що містить макро- та мікроелементи в хелатній формі. Контролює комплекс хвороб і ґрунтових шкідників та запобігає їх розповсюдженню упродовж вегетації культури, а також підвищує енергію проростання, активізує імунітет, сприяє підвищенню врожайності
Пакування
57
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Відеоінструкція

Переваги бінарного комплекту:

  • повноцінний захист рослин від комплексу шкідників і хвороб;
  • надзвичайно тривалий період захисної дії;
  • забезпечує прибавку врожаю та покращує його якісні показники.


Культура
Норма витрати препарату
Спектр дії
Спосіб, час обробки
Картопля
30 мл на 400- 500 мл води на 30 кг картоплі
Колорадський жук і його личинки, дротяники, несправжні дротяники, попелиці, личинки хрущів, ведмедка, звичайна та срібляста парша, ризоктоніоз, альтернаріоз, фомоз, фузаріоз
Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочий розчин за допомогою обприскувача, дозволити протруєним бульбам підсохнути та висадити у ґрунт
До відома споживача. Практичний досвід застосування комплекту: 
Овочеві культури
1% розчин (10 мл на 1 л води)
Колорадський жук, дротяники, попелиці, несправжні дротяники, личинки хрущів, трипси, молі, ведмедка, блішки, комплекс хвороб на початкових етапах росту рослин
Замочування кореневої системи розсади в робочому розчині протягом 3-4 годин перед висаджуванням у ґрунт. Замочувати лише кореневу систему! Залишок робочого розчину розводять до 10 л і проливають ґрунт після висаджування
– практичний досвід застосування мультикоптером

Склад, г/л. Авангард® Комплекс Картопля

Азот N
Калій  K2
Сірка  SO3 
Магній Mg 
Бор B 
Залізо Fe
Марганець Mn
Мідь Cu
Цинк Zn
Кобальт Co
Молібден Mo
5010122506410480.050.1
– практичний досвід застосування мультикоптером

Використовувати тільки якісний посадковий матеріал (!). Обробку проводять безпосередньо перед висаджуванням культури у ґрунт. 

Застосування препарату для протруювання бульб картоплі та замочування кореневої системи розсади овочевих культур забезпечує комплексний захист від шкідників і хвороб. Застосування протруйника рекомендовано за плюсових температур. 

Особливості застосування

Захист картоплі
Для приготування робочого розчину необхідно АС-Селектив® (30 мл) додати до 400-500 мл води і ретельно перемішати. Потім додати Авангард®Комплекс Картопля (30 мл) та перемішати до однорідності робочого розчину. Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочий розчин за допомогою обприскувача, дозволити протруєним бульбам підсохнути та висадити у ґрунт. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 30 кг посадкового матеріалу картоплі. По можливості протруєний посадковий матеріал слід висадити в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розміщені вічка.

Захист овочевих культур
Для приготування робочого розчину необхідно 30 мл АС-Селектив® додати до 3 л води і ретельно перемішати, потім додати 30 мл Авангард®Комплекс Картопля та перемішати до однорідності робочого розчину. Обробляти розсаду слід методом занурення у робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням її в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий чи закритий ґрунт. За рахунок мікродобрива Авангард®Комплекс Картопля у рослин краще приживається та розвивається коренева система, покращується фізіологічний стан. Тривалий практичний досвід застосування препарату в якості протруйника на насінні овочевих культур із розрахунку 75-100 мл на 1 кг насіння забезпечує високоефективний захист як від ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників, так і від комплексу хвороб.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт і період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.  Не застосовувати на ранніх сортах картоплі!

 Відеоінструкція 

Дiюча речовина

Тіаметоксам, 100 г/л + флудиоксоніл, 20 г/л + ацетаміприд, 100 г/л

Препаративна форма

Захист картоплі
Для приготування робочого розчину необхідно АС-СЕЛЕКТИВ® (30 мл) додати до 400-500 мл води і ретельно перемішати. Потім додати АВАНГАРД®КОМПЛЕКС КАРТОПЛЯ (30 мл) та перемішати до однорідності робочого розчину. Розкласти посадковий матеріал одношарово та нанести рівномірно робочий розчин за допомогою обприскувача, дозволити протруєним бульбам підсохнути та висадити у ґрунт. Цього робочого розчину достатньо для протруєння 30 кг посадкового матеріалу картоплі. По можливості протруєний посадковий матеріал слід висадити в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розміщені вічка.

Захист овочевих культур
Для приготування робочого розчину необхідно 30 мл АС-СЕЛЕКТИВ® додати до 3 л води і ретельно перемішати, потім додати 30 мл АВАНГАРД®КОМПЛЕКС КАРТОПЛЯ та перемішати до однорідності робочого розчину. Обробляти розсаду слід методом занурення у робочий розчин кореневої системи рослин і замочуванням в ньому протягом 3-4 годин перед висаджуванням у відкритий чи закритий ґрунт. За рахунок мікродобрива АВАНГАРД®КОМПЛЕКС КАРТОПЛЯ у рослин краще приживається та розвивається коренева система, покращується фізіологічний стан. Тривалий практичний досвід застосування препарату в якості протруйника на насінні овочевих культур із розрахунку 75-100 мл на 1 кг насіння забезпечує високоефективний захист як від ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників, так і від комплексу хвороб.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт і період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.  Не застосовувати на ранніх сортах картоплі!

Як застосовувати протруйник АС Селектив® + Авангард® Картопля?


Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше