Ато Жук
В наявності

Ато Жук

Інноваційний трьохкомпонентний контактно-системний інсектицид для повноцінного знищення широкого спектра шкідників сільськогосподарських культур
Пакування
4 065
813 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • контроль широкого спектра шкідників; 
  • миттєва загибель і пролонгований захист; 
  • застосовується на всіх культурних рослинах; 
  • виражена системна та контактно-кишкова дія.

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Унікальність інноваційного продукту полягає в тому, що поєднання трьох діючих речовин з абсолютно різними механізмами дії повністю попереджує появу резистентності (стійкості) до препарату. Одна із речовин швидко поглинається рослинами та переноситься по них акропетально (знизу вгору), діє на нервові рецептори, відповідальні за процес живлення. Після потрапляння в тіло комахи (контактним або кишковим шляхом) та припиняє живлення, в неї порушується діяльність нервової системи, і вона гине. Лямбда-цигалотрин володіє чітко вираженою контактно-кишковою дією та репелентними властивостями. При потраплянні в організм шкідників впливає на нервову систему, порушуючи діяльність нейронів. Його дія проявляється у вигляді сильного збудження нервової системи, судом кінцівок з наступним паралічем і загибеллю шкідника. Альфа-циперметрин спричиняє загибель шкідників через сильне збудження нервових клітин з наступним проявом паралічу активності центральної та периферійної нервової системи. 

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Картопля0.15Колорадський жук, попелиці, трипси, клопиОбприскування в період вегетації  культур за появи шкідників  (при перевищенні їх рівня ЕПШ)
Зернові колосові (озимі, ярі)*0.15-0.2Клоп шкідлива черепашка, попелиці, трипси, цикадки, хлібні жуки, п’явиці, злакові мухи, блішки
Соняшник*0.15-0.2Попелиці, шипоноска, довгоносик (види), клопи (види), трипси, совка
Ріпак*0.15-0.2Стебловий капустяний прихованохоботник, пильщик, стручковий комарик, ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, довгоносики, клопи
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Соя0.15-0.2Попелиці, трипси, довгоносики, акацієва вогнівкаОбприскування в період вегетації  культур за появи шкідників  (при перевищенні їх рівня ЕПШ)
Горох0.15-0.2Горохова попелиця, горохова зернівка, горохова плодожерка, трипси
Кукурудза0.15-0.2Кукурудзяний стебловий метелик, бавовникова совка, попелиці, західний кукурудзяний жук (імаго)
Плодові (в т. ч. яблуня)0.15-0.2Бруньковий довгоносик, яблуневий квіткоїд, казарка, букарка, попелиці, яблуневий пильщик
Капуста, цибуля0.15Хрестоцвіті блішки, капустяна попелиця, білани, капустяна совка, цибулева муха, трипси
– практичний досвід застосування мультикоптером

* В процесі реєстрації

Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Норма витрати робочого розчину: польові культури – 200-300 л/га; плодові насадження – 500-1000 л/га (залежно від об’єму крон дерев).

Особливостi застосування

Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації за появи шкідників (при перевищенні їх рівня ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 5 м/с). Необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування – +12-25°С. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураження хворобами, пошкодження приморозками тощо).

Дiюча речовина

Тіаметоксам, 250 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 3

Хiмiчна група

Неонікотиноїди + піретроїди

Робочий розчин препарату застосовують у рекомендованих нормах шляхом суцільного обприскування в період вегетації  за появи шкідників (при перевищенні їх рівня ЕПШ). Роботи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 5 м/с). Необхідно забезпечити достатнє та рівномірне покриття оброблюваної культури без стікання робочого розчину. Оптимальна температура застосування – +12-25°С. Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культури перебувають у стресовому стані (під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, ураження хворобами, пошкодження приморозками тощо).

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Унікальність інноваційного продукту полягає в тому, що завдяки поєднанню трьох діючих речовин з абсолютно різними механізмами дії, повністю попереджує появу резистентності (стійкості) до препарату. Одна із речовин швидко поглинається рослинами та переноситься по них акропетально (знизу вверх), діє на нервові рецептори, відповідальні за процес живлення. Внаслідок потрапляння його в тіло комахи (контактним або кишковим шляхом), вона припиняє живлення та порушується діяльність нервової системи, як наслідок шкідник гине. Лямбда-цигалотрин володіє чітко вираженою контактно-кишковою дією та репелентними властивостями. При потраплянні в організм шкідників впливає на нервову систему, порушуючи діяльність нейронів. Його дії проявляються у вигляді сильного збудження нервової системи, судом кінцівок, з наступним паралічем і загибеллю шкідника. Альфациперметрин, спричиняє загибель шкідників через сильне збудження нервових клітин комах з наступним проявом паралічу активності центральної та периферійної нервової системи.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше