Авангард Кремній Біо, марка A
Немає в наявності

Авангард Кремній Біо, марка A

Концентроване рідке легкозасвоюване культурами кремнієво-калійне добриво, збагачене гуміновими і фульвокислотами та екстрактом морських водоростей. Застосовується як антистресант і для профілактики та усунення дефіциту кремнію і калію на культурах
Пакування
4 918.50
245.93 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Сумісність
Загальна інформація

Склад:

 •  калій (К2 О) – 100 г/л;
 • кремній (SiO2 ) –140 г/л;
 • фульвокислоти; 
 • екстракт морських водоростей – 1 г/л;
 • щільність – 1.15-1.40 г/см3;
 • рН 1% водного розчину 9-12.

Властивості добрива:

 • легкодоступне культурам; 
 • підвищує посухо- та солестійкість культур; 
 • знижує температуру культур на 3-5°С; 
 • проявляє антистресовий ефект, підвищує імунітет;
 • проявляє фунгіцидний, антибактеріальний ефект; 
 • запобігає непродуктивному випаровуванню води; 
 • підвищує врожайність культур та поліпшує їх якість і товарність.  

Сумісність

Сумісне з більшістю пестицидів та агрохімікатів. Рекомендується провести попереднє тестування на сумісність з агрохімікатами та добривами. Не рекомендується змішувати з добривами Авангард Комплекс Кукурудза, Авангард Комплекс Бобові, Авангард Мідь, Авангард Марганець, Авангард Залізо, Авангард Цинк, Авангард Бор, Магній сульфат семиводний (епсоміт), з препаратами, що мають лужний рН, фосфорорганічними препаратами та з препаратами, які мають препаративну форму у вигляді порошку, що змочується.

Застосування для позакореневого живлення

Культура
Норма витрати, л/га
Рекомендована фаза застосування
Зернові колосові (пшениця, ячмінь, жито, овес, тритикале)
1.0-2.0
У фазі вихід в трубку – прапорцевий листок (ВВСН 30-49)
1.0-1.5
У фазі молочної стиглості (ВВСН 83-87)
Рис
1.0-2.0
У фазі вихід в трубку – викидання волоті
За наливу зерна
Гречка, просо
0.5-1.5
Протягом вегетації, за спекотної погоди
У фазі бутонізації перед цвітінням
За наливу зерна,
Сорго
1.0-1.5
У фазі 6-10 листків
1.0-1.5
За викидання волоті
Ріпак озимий та ярий, гірчиця
1.0-2.0
У фазі бутонізації (ВВСН 50-61)
Зернобобові (соя, горох, квасоля, нут, боби, сочевиця)
1.0-1.5
У фазі бутонізації, перед цвітінням (ВВСН 51-61) (за прояву фітостресів рекомендується проводити третє позакореневе підживлення)
Льон олійний та довгунець
0.5-1.5
Протягом вегетації за спекотної погоди з інтервалом 7-12 днів. Рекомендується провести не менше 2-3-х підживлень впродовж вегетації
Картопля 1.0-1.5
У фазі бутонізації
У фазі цвітіння та після нього
Овочеві культури (томати, перець, баклажани, огірки, цибуля, часник, морква)
150-300 мл/на 100 л води
Рекомендується провести не менше 2-4 підживлень з інтервалом 7-12 днів. За посухи, різких перепадів температури повітря, у фазі бутонізації – перед цвітінням і за формування товарного врожаю 
Плодові дерева (яблуня, груша, слива, абрикос, персик, вишня, черешня)
150-300 мл/на 100 л води
Рекомендується провести не менше 2-3 підживлень протягом вегетації , особливо за посухи та за наливу плодів
Виноград
150-300 мл/на 100 л води
Рекомендується провести не менше 2-3 підживлень протягом вегетації (ВВСН 53-89), особливо за посухи та за наливу ягід
Суниця садова
150-300 мл/на 100 л води
За наливу ягід
Смородина, малина, порічки, аґрус
150-300 мл/на 100 л води
Рекомендується провести не менше 2-3 підживлень протягом вегетації, особливо за посухи та за наливу ягід
– практичний досвід застосування мультикоптером

Рекомендації з приготування та застосування робочого розчину

Наповнити бак до 2/3 об’єму водою. При перемішуванні додати послідовно підкислювач Айворі® Плюс, потім мікродобриво Авангард® Кремній Біо марки А, за потреби, додати добрива Авангард® NPK + M/E Старт, Авангард® NPK + M/E Овочеві, Авангард® NPK + M/E Плодові, Авангард® NPK + M/E Фосфіт  К, Авангард® Молібден, Авангард® NPK Фосфор + калій, Авангард® Комплекс Сірка + азот + мікро, Авангард® Комплекс Азот + мікро, Авангард® Кальцій + М/Е, Авангард® Стимул, КАС та карбамід – в останню чергу. Відповідно до інструкції, додати засоби захисту рослин або інші агрохімікати. Долити води до повного об’єму ємності. Робочий розчин ретельно перемішати до повного розчинення складників і приступити до підживлення культур. 

Загальна інформація

Кремній – поліфункціональний елемент мінерального живлення, який забезпечує фізичний, хімічний, механічний, біохімічний та тепловий захист культур. В добриві Авангард® Кремній Біо марки А містяться легкозасвоювані сполуки кремнію, які за позакореневого підживлення засвоюються листковою поверхнею на 30-40%. За позакореневого підживлення культур добривами Авангард® Кремній Біо у клітинах епідермісу листків створюється біокремнієвий бар’єр, який знижує коефіцієнт транспірації на 20-30%, температуру культур на 3-5°С, що є цінним за спекотної погоди. Наукові дослідження, проведені на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся (2019 р.), засвідчили, що передпосівна обробка насіння ячменю ярого добривом Авангард Кремній Біо, марка А, 0.5 л/т разом із протруйником та позакореневе підживлення у фазі виходу в трубку добривом Авангард Кремній Біо, марка А, 0.5 л/га забезпечили приріст його врожайності 0.47 т/га проти контролю (господарський фон), де врожайність становила 5.45 т/га. 

Об’єм робочого розчину на польових, овочевих культурах повинен становити 200-300 л/га. 

Об’єм робочого розчину на високорослих плодових та ягідних культурах – 500-1000 л/га. Робочий розчин рекомендується готувати безпосередньо перед застосуванням. 

Краплинний полив, кореневе живлення: плодові, овочеві та баштанні культури – 3-5 л/га, декоративні культури – 3-4 л/га, в розсадниках – 3-4 л/га, в системах молооб’ємної гідропоніки  – 3-4 л/га. Підживлення культур рекомендується проводити 2-4 рази за вегетацію. 

Дiюча речовина

Масова частка кремнію (SiO2) - 5-14%, масова частка калію (К2О) - 7-20%, масова частка фульвокислот та екстрату морських водоростей - 0,05-0,5%, щільність - 1,15-1,40 г/см3, рН 1% водного розчину 9-12

Препаративна форма

Об’єм робочого розчину на польових, овочевих культурах повинен становити 200- 300 л/га. Об’єм робочого розчину на високорослих плодових та ягідних культурах – 500- 1000 л/га. Робочий розчин рекомендується готувати безпосередньо перед застосуванням. Краплинний полив, кореневе живлення: плодові, овочеві та баштанні культури – 3-5 л/га, декоративні культури – 3-4 л/га, в розсадниках – 3-4 л/га, в системах молооб’ємної гідропоніки  – 3-4 л/га. Підживлення культур рекомендується проводити 2-4 рази за вегетацію.

Кремній – поліфункціональний елемент мінерального живлення, який забезпечує фізичний, хімічний, механічний, біохімічний та тепловий захист культур. В добриві Авангард® Кремній Біо марок А і В містяться легкозасвоювані сполуки кремнію, які за позакореневого підживлення засвоюються листковою поверхнею на 30-40%. За позакореневого підживлення культур добривами Авангард® Кремній Біо у клітинах епідермісу листків створюється біокремнієвий бар’єр, який знижує коефіцієнт транспірації на 20-30%, температуру культур на 3-5°С, що є цінним за спекотної погоди. Наукові дослідження, проведені на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся (2019 р.), засвідчили, що передпосівна обробка насіння ячменю ярого добривом Авангард Кремній Біо, марка А, 0.5 л/т разом із протруйником та позакореневе підживлення у фазі виходу в трубку добривом Авангард Кремній Біо, марка А, 0.5 л/га забезпечили приріст його врожайності 0.47 т/га проти контролю (господарський фон), де врожайність становила 5.45 т/га.  

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше