Авангард NPK + M/E Старт
В наявності

Авангард NPK + M/E Старт

Комплексне концентроване легкозасвоюване культурами добриво, яке містить збалансоване співвідношення макро-, мезо- та мікроелементів. За хімічним складом добриво повністю відповідає фізіології мінерального живлення культур, особливо на їх ранніх фазах росту та розвитку
Пакування
916
183.20 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Характеристики

Склад, г/л:

Азот NФосфор P2O5Калій K2OКальцій CaOСірка SO3Бор
B
Залізо FeМарганець MnМідь
Cu
Цинк ZnМолібден MoКобальт Co
100702010155105250.50.1
– практичний досвід застосування мультикоптером

До складу входять ультрамікроелементи, амінокислоти. Mn, Zn, Cu, хелатовані EДTA, Fe – ДTPA.

Властивості добрива:

  • легкозасвоюване культурами; 
  • підвищує енергію проростання та польову схожість насіння; 
  • підвищує стійкість культур до низьких, мінусових температур; 
  • активує ріст і розвиток;
  • активує обмінні процеси та проявляє антистресовий ефект; 
  • підвищує імунітет і проявляє фунгіцидний ефект; 
  • підвищує врожайність культур, поліпшує їх якість і товарність.  

Загальна інформація

Передпосівна обробка насіння мікродобривом Авангард® NPK + M/E Старт є першим кроком у забезпеченні культур легкодоступною мінеральною поживою на початку їх проростання, що дозволяє повніше реалізувати потенціал їх високої продуктивності. Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння на 3-5% і польової схожості на 8-10%, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду та мінеральне живлення. Споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів добрива також сприяє появі однорідних ранніх сходів і швидкому відростанню озимих культур навесні. Амінокислоти та полісахариди добрива виконують роль доступних запасів енергії, стимулюючи ріст і розвиток культур на перших етапах їх органогенезу. Амінокислоти – основні структурні одиниці, будівельні «цеглинки» білків, потрібні культурам для синтезу коферментів, особливо у фазі проростання. Полісахариди сприяють розвитку ґрунтової мікрофлори, роблячи її більш активною та стимулюючи її швидкий розвиток. Полісахариди створюють ідеальну живильну композицію проти стресів, стимулюють ділення клітин та ріст і розвиток кореневої системи. Передпосівна обробка посівного матеріалу добривом Авангард® Старт є маловитратною та високоокупною. 

Наукові дослідження, проведені Інститутом сільського господарства Західного Полісся (2020-2021 рр.) на озимій пшениці, засвідчили, що застосування добрив Авангард® NPK+M/E Старт, 0.5 л/т + Авангард® Гроу Аміно, 0.5 л/т за передпосівної обробки насіння та позакореневе підживлення добривами Авангард® NPK + M/E Старт, 1.0 л/га + Авангард Гроу Аміно, 1.0 л/га у фазі кущення-початок виходу в трубку забезпечили її приріст врожайності 6.4 ц/га проти господарського фону (контроль), який оброблявся водою, і де врожайність становила 61.3 ц/га.

Передпосівна обробка насіння: зернові колосові культури – 0.5-1.0 л/т; кукурудза, соняшник, ріпак – 2.0-3.0 л/т; соя, горох, кормові боби, нут, сочевиця – 1.0-2.0 л/т. Рекомендується застосовувати разом із протруйниками в одному робочому розчині. Для досягнення максимального ефекту рекомендується комбінувати з добривами Авангард® Гроу Аміно – 1 л/т, Авангард® Стимул – 0.5-1.0 л/т, Авангард® Молібден – 0.3- 0.5 л/т та ін. добривами в одному робочому розчині. 

Позакореневе підживлення: 1.0-3.0 л/га – на початку вегетації, за потреби, повторити підживлення 2-3 рази з інтервалом у 7-12 днів. Об’єм робочого розчину за позакореневого підживлення польових культур повинен становити 200-300 л/га.

Препаративна форма
Хiмiчна група

Добрива з мікроелементами

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше