Аякс
В наявності

Аякс

Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії проти широкого спектра хвороб зернових колосових, буряків цукрових і сої
Пакування
7 113.50
1 422.70 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • широкий спектр контрольованих хвороб; 
  • швидка та тривала дія; 
  • потрійний вплив на патогени; 
  • застосовується на багатьох стратегічних культурах.

Сумісність

Сумісний з пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Однак перед приготуванням бакової суміші необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Тіофанат-метил сорбується надземними вегетативними органами рослин, поширюється по судинній системі акропетально (знизу вгору), блокуючи при цьому розвиток патогенів. Епоксиконазол блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани. Наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкідливого гриба. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється в центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється у пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Зернові колосові (озимі, ярі)
0.4-0.6Борошниста роса, септоріоз листя та колосу, іржа стеблова та бура, фузаріоз, церкоспорельозна прикоренева гниль, гельмінтоспоріоз

Обприскування в період вегетації  культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороби)
Буряки цукрові
Борошниста роса, церкоспороз, рамуляріоз
СояБорошниста роса, антракноз, іржа, септоріоз, аскохітоз, церкоспороз, оливкова плямистість
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Горох0.5-0.6Аскохітоз, сіра гниль
Обприскування в період вегетації  культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороби)
Льон-довгунецьАнтрокноз, пасмо, фузаріоз
– практичний досвід застосування мультикоптером

 Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю – 20 діб; для сої – 50 діб.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.

 Особливостi застосування

Препарат застосовується протягом вегетації  в посівах зернових колосових культур, буряків цукрових і сої. Оптимальний період застосування – профілактично в перiод вегетацiї, залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв, а також при появі перших ознак хвороб. Обробку доцільно проводити в температурному діапазоні від 12 до 25°С та при оптимальній вологості повітря.

Дiюча речовина

Епоксиконазол, 120 г/л + тіофанат-метил, 310 г/л + тебуконазол, 70 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені посіви зернових колосових культур для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки; буряку цукрового та сої — для проведення механізованих робіт —

Хiмiчна група

Бензимідазоли+триазоли

Препарат застосовується протягом вегетації  в посівах зернових колосових культур, буряків цукрових і сої. Оптимальний період застосування – профілактично в перiод вегетацiї, залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв, а також при появі перших ознак хвороб. Обробку доцільно проводити в температурному діапазоні від 12 до 25°С та при оптимальній вологості повітря.

Сумісність:

Сумісний з пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Тіофанат-метил сорбується надземними вегетативними органами рослин, поширюється по судинній системі акропетально (знизу вгору), блокуючи при цьому розвиток патогенів. Епоксиконазол блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани. Наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкідливого гриба. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше