Багіра (парафіновані брикети)
В наявності

Багіра (парафіновані брикети)

Готові отруйні принади для знищення мишовидних гризунів (окрім видів, які охороняються законом) у житлових і нежитлових приміщеннях, на присадибних ділянках та сільськогосподарських угіддях
Пакування
44
0.22 за грам
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Характеристики

Переваги препарату:

  • зручний препарат, готовий до застосування;
  • не потребує попереднього підгодовування гризунів;
  • відмінно поїдається шкідниками завдяки харчовій основі з натуральних компонентів;
  • гризуни після поїдання принади поводять себе природно (адекватно), не викликаючи підозри у сородичів;
  • препаративні форми, зручні для застосування у вологих місцях;
  • мінімальна можливість прямого контакту людини з принадою;
  • ефективність дії до 100%;
  • тривалий термін зберігання.
Форма принади
Норма витрати
Об’єкт обробки 
Парафіновані брикети (вага брикета 10-15г)
2-3 брикети на підложку
Закриті приміщення
2-3 брикети в кожну нірку
Присадібні ділянки
– практичний досвід застосування мультикоптером

Рекомендації із застосування

Перед застосуванням принади необхідно обстежити територію та провести облік чисельності гризунів. На сільськогосподарських угіддях, на присадибних ділянках принади закладають у нори з наступним засипанням землею. В закритих приміщеннях принади розміщують у місцях локалізації гризунів в спеціальних контейнерах або на пристосованих підложках у відповідній кількості (див. табл.) з інтервалом 3-15 м. Кількість закладок і проведення обробок залежить від чисельності гризунів. Залежно від чисельності гризунів, принада розкладається кожні 7-14 діб до моменту виявлення залишків принади, що не поїдається гризунами. 

Норма витрати та рекомендації

На відкритих територіях – 1.5-2.5 кг/га по одному-два брикети/20 г в нору. В саду принади розкладають в нори навколо кожного дерева із розрахунку один брикет/10 г. Пошкоджені принади поновлюють 2-3 рази, а також з інтервалом 7-10 днів. 

УВАГА! Принади розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеною ґумовою рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і у зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом. 

Особливості застосування

Багіра – вже готовий до застосування родентицид, який не потребує будь-якого попереднього приготування. Для досягнення максимальної ефективності препарату необхідно напередодні його розкладки дослідити всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад — місць укриття і харчування гризунів, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті та купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості, всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі й домашніх. Всі принади слід прикрити, щоб унеможливити доступ до них тварин і птахів. Цей захід також підвищує ефективність препарату, так як гризуни відчувають себе в більшій безпеці під укриттями. Для цих цілей можна використовувати дренажні труби, притулені до стіни дошки або спеціальні принадні ящики. Для знищення щурів точки розміщення принад зазвичай розташовують на відстані 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами її скорочують до 3 м. Знищення мишей є складнішим, так як режим їх харчування більш безладний, і вони не потребують споживання води. Тому визначення місця їх харчування, де в основному слід розміщувати принади, має важливе значення. Причому відстань між принадами в цих випадках становить до 2 м.

Дiюча речовина

Бромадіолон, 0.005%

Препаративна форма

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше