Переваги препарату:
- найефективніша альтернатива фосфіду цинку;
- простий спосіб приготування отруйної принади;
- одна упаковка розрахована на понад 30 га;
- дозволяє позбутися шкідливих мишоподібних гризунів;
- надзвичайно висока ефективність дії проти гризунів;
- принада відмінно споживається шкідливими гризунами
Сумісність
Не потребує.
Механiзм дії
Антикоагулянт другого покоління, який порушує механізм згортання крові та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі гризунів.
Спектр дії
Чорні та сірі пацюки, водяні щури, хатні миші, полівки, піщанки тощо.
Спосіб приготування
Принади на основі концентрату Бродівіт (з кінцевим вмістом бродіфакуму 0.005%) готують із використанням кормового наповнювача (очищене зерно, крупи, комбікорм тощо). Рекомендується додавати атрактантні (приваблюючі) речовини (рослинна олія – 3%, цукор-пісок – 1%, ванілін тощо). До 49 кг сухого зерна або іншого наповнювача додати 1 л препарату Бродівіт. Принади у великих об’ємах доцільно виготовляти за допомогою механічного змішувача. Забороняється використовувати препарат у концентрованій формі!
Норми витрати принад
В закритих приміщеннях – 10-15 г на 1 м2; на сільськогосподарських угіддях – 1.5-2.5 кг принади на 1 га.
Максимальна кратність обробок за сезон – в період найбільшої активності гризунів, навесні та восени.
Рекомендації із застосування
При боротьбі з мишоподібними гризунами, особливо полівками, принади розкладають восени або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів, із розрахунку 15-20 г в кожну нору та присипають вхід невеликою кількістю ґрунту з інтервалом приблизно 10-15 м. Принади поновлюють через 7-10 днів до повного знищення гризунів. Приготовану принаду розкладають за допомогою совка, пінцета або руками з використанням ґумових рукавиць. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв’язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом. Припиняють розкладання принади, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами.
Ефективність дії
Шкідники одержують летальну дозу під час одного поїдання. Масова загибель гризунів настає через 5-7 днів після поїдання принади. Уповільнений розвиток симптомів отруєння запобігає виникненню у гризунів побоювання до споживання принади, захисні реакції не формуються.