Капітал
В наявності

Капітал

Інноваційний трьохкомпонентний фунгіцид на основі стробілурину з фізіологічним ефектом для захисту багатьох культур від широкого спектра хвороб
Пакування
6 301
1 260.20 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • контролює збудників із чотирьох класів; 
  • подовжує фотосинтетичну активність; 
  • потрійна дія на патогени; 
  • тривалий і стабільний ефект.

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

 Механiзм дії

Азоксистробін при потраплянні на листову поверхню рослин діюча речовина переміщується акропетально і трансламінарно; при цьому відбувається інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів. Здатен контролювати збудників 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети). Ципроконазол інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, ципроконазол проявляє ширший ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах. Епоксиконазол блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани. Наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкодочинного гриба.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Соя0.7-1.0Пероноспороз, борошниста роса, іржа, септоріоз, антракноз, аскохітоз, альтернаріоз, склеротиніоз, церкоспороз, фузаріоз

Обприскування в період вегетації  культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороб), для соняшника – в т. ч. авіаметодом
Соняшник0.7-1.2Фомоз, фомопсидоз, іржа, пероноспороз, борошниста роса, біла та сіра гнилі, септоріоз, альтернаріоз
Зернові колосові (озимі, ярі)0.7-1.0Борошниста роса, іржа (види), фузаріоз та септоріоз листя і колосу, сітчаста, темно-бура, облямівкова плямистості, альтернаріоз, піренофороз
Кукурудза0.7-1.2Гельмінтоспоріоз, фузаріоз, іржа, септоріоз, пухирчаста сажка
Обприскування в період вегетації  культури, в тому числі авіаметодом
Ріпак* (озимий, ярий)
Фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз, сіра гниль, пероноспороз
Обприскування культур у період вегетації  (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Буряки цукрові0.7-1.0Церкоспороз, борошниста роса, пероноспороз, рамуляріоз, іржа, фомоз, альтернаріоз
Обприскування культур у період вегетації  (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
ГорохБорошниста роса, пероноспороз, аскохітоз, фузаріоз, іржа, антракноз
– практичний досвід застосування мультикоптером

*В процесі реєстрації 

Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю — 30 діб.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га; авіаметодом – 50-100 л/га.

 Особливостi застосування

Оптимальний термін застосування – в перiод вегетацiї профілактично, до появи перших ознак хвороби. Інтервал між обробками має складати 20-30 діб. Має виражену лікувальну дію проти більшості збудників, яка проявляється у знищенні патогена (на початкових стадіях розвитку) та блокуванні подальшого розвитку хвороб (на пізніших стадіях). Покриваючи поверхню листового апарату, попереджує проростання спор і забезпечує надійний та тривалий захисний бар’єр. Проникаючи всередину рослини, діє системно, поширюється трансламінарно, акропетально і захищає всю рослину та нові прирости. Особливістю цього фунгіциду є антиспоруляційна дія на збудників хвороб. Обробку доцільно проводити при температурі не вище +25°С та оптимальній вологості повітря.

Дiюча речовина

Епоксиконазол, 50 г/л + азоксистробін, 150 г/л + ципроконазол, 60 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не встановлюється

Хiмiчна група

Стробілурини + триазоли

Оптимальний термін застосування – в перiод вегетацiї профілактично, до появи перших ознак хвороби. Інтервал між обробками має складати 20-30 діб. Має виражену лікувальну дію проти більшості збудників, яка проявляється у знищенні патогена (на початкових стадіях розвитку) та блокуванні подальшого розвитку хвороб (на пізніших стадіях). Покриваючи поверхню листового апарату, попереджує проростання спор і забезпечує надійний та тривалий захисний бар’єр. Проникаючи всередину рослини, діє системно, поширюється трансламінарно, акропетально, при цьому захищає всю рослину та нові прирости. Особливістю цього фунгіциду є антиспоруляційна дія на збудників хвороб. Обробку доцільно проводити при температурі не вище +25°С та оптимальній вологості повітря.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

 Механiзм дії:

Азоксистробін. При потраплянні на листову поверхню рослин діюча речовина переміщується акропетально і трансламінарно, при цьому відбувається інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів. Здатен контролювати збудники 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети).

Ципроконазол. Інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів, ципроконазол проявляє більш широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах.

Епоксиконазол. Блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани, наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкодочинного гриба.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше