Переваги препарату:
- ефективний контроль поширених злакових бур’янів;
- надійне пригнічення пирію та падалиці ячменю;
- широке «технологічне вікно» застосування;
- оптимальний баковий «партнер» для протидводольних гербіцидів;
- альтернатива у використанні (осінній/весняний період).
Сумісність
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, що мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами, а також повними нормами гербіцидів на основі 2.4-Д, оскільки це може призвести до зниження ефективності дії проти злакових бур’янів.
Культура | Норма витрати препарату, г/га | Спектр дії | Спосіб, час обробки |
---|---|---|---|
Зернові колосові (пшениця озима, яра, тритикале) | 13-26 г/га + ПАР Тандем (0.15%) | Однорічні і деякі багаторічні злакові та окремі однорічні дводольні види бур’янів | Обприскування від 3-х справжніх листків до виходу в трубку та появи прапорцевого листка культури (ВВСН 13-37) |
Спектр дії
Чутливі: метлюг звичайний, падалиця ячменю, пирій повзучий, грицики звичайні, підмаренник чіпкий, зірочник середній, ромашка лікарська.
Середньочутливі: бромус (види), вівсюг звичайний, мишій (види), талабан польовий, роман польовий, герань розсічена, глуха кропива пурпурова.
Малочутливі: тонконіг однорічний, лисохвіст мишачохвостовий, мак дикий, кучерявець Софії, морква дика, фіалка польова, незабудка польова.
Максимальна кратність обробок за сезон – 1.
Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га
Особливостi застосування
При обприскуванні необхідно обов’язково додавати прилипач Тандем у нормі 150 мл на 100 л води або ад’ювант Інгрес (50-100 мл на 100 л води), незалежно від того, використовується препарат у суміші чи самостійно. Обробку необхідно проводити в такі фази бур’янів: однорічні злакові – 2-4 листи, пирій повзучий – за висоти 5-10 см, підмаренник чіпкий – фаза до 3-х мутовок. Для контролю пирію повзучого необхідно застосовувати максимальні норми витрати. З метою отримання максимальної ефективності дії необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур’янів. Не рекомендується застосовувати препарат при температурі нижче 10 °С та вище 25 °С. При сухій та спекотній погоді обприскування проводити в ранкові та вечірні години. За умов понижених температур або напередодні/після приморозків – утриматись від проведення обприскування.
Організація сівозміни. В разі пересіву культури через будь-які причини загибелі, в т. ч. погану перезимівлю, через 4 місяці допускається посів зернових колосових, ріпака, гороху та картоплі, через 9 місяців – будь-яких культур, окрім буряків цукрових та овочів, через 24 місяці – всі культури без обмежень. Для розширення спектра контрольованих дводольних видів бур’янів рекомендовано використовувати в якості бакових «партнерів» наступні гербіциди: Вейрон, Голд Стар, Голд Стар Екстра, Диво Н, Мастак, Лаплас, Формула, Агент, Агростар.