Навіть війна може почекати, а от виноградники – ніколи, здавна вважають у Франції. Та й не тільки там: кожен, хто коли-небудь вирощував виноград, знає, щоб виростити гарну лозу і зібрати соковиті, духмяні грона, потрібно вчасно і ефективно провести усі технологічні операції. Саме тому 8 серпня виноградарі Півдня й зібралися у господарстві “Князя Трубецького” в Новій Каховці, щоб дізнатися більше про технології захисту винограду від “UKRAVIT”.
Хоч виноградарство й вважається чи не найтрадиційнішою галуззю, зміни клімату та еволюція шкідників потребують постійного пошуку нових рішень для цієї культури, наголошують експерти компанії. Тому із року в рік вони працюють над розробкою нових продуктів та вдосконаленням існуючих формуляцій для захисту і підживлення виноградників. Зокрема, новинкою цього року став фунгіцид Інферно на основі сірки, що контролює найпоширеніші захворвання винограду та плодових, а також має потужний акарицидний ефект. Препарат вже неодноразово застосовувався у великих виноградних господарствах України і довів свою ефективність на практиці.

Та жоден препарат, навіть найкращий, не в змозі забезпечити виноградникам повноцінний захист відокремлено. Тому для максимальної ефективності фахівці “UKRAVIT” порадили виноградарям віддавати перевагу комплексним рішенням, а саме – застосовувати адаптовані системи захисту й підживлення для винограду. А щоб бути певними, чого потребує культура на різних етапах розвитку, – користуватися агробіологічними полугами: на основі аналізу ґрунту, який проводять в “Інституті здоров’я рослин”, виноградар може поповнити брак певних елементів у ґрунті, води – вдосконалити проведення усіх технологічних процесів, рослинного матеріалу – виявити потенційні загрози та необхідність позакореневого підживлення; крім того, дослідження на залишкову кількість пестицидів готової продукції допоможе впевнится у її якості та безпечності і визначити подальшу долю винограду.

Та культивування винограду – не лише його вирощування: процес включає в себе забезпечення виробництва усім необхідним, придбання ресурсів, кредитування і багато іншого. Тому, щоб зробити працю українських виноградарів максимально комфортною та ефективною, фахівці компанії презентували їм унікальну програму лояльності, оновлену фінансову програму “UKRAVIT Finance”, розповіли про систему прямих продажів та інші переваги співпраці із вітчизняим виробником. Тому що”UKRAVIT” – це завжди більше можливостей.