Що потрібно новітнім сортам і гібридам? Звісно, новітній захист. Тому компанія «UKRAVIT» вже третій рік поспіль виступає генеральним партнером Дня поля на базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва. А гості, що з’їжджаються на Харківщину не лише з усієї України, а й з інших країн, мають змогу першими, на демонстраційному полігоні, побачити і оцінити розробки національних аграрних лідерів, щоб вже наступного сезону втілити їх у своїх господарствах.

Проблемою даного регіону є дефіцит вологи у критичні періоди росту й розвитку сільськогосподарських культур, високий рівень резистентності шкідливих організмів до низки діючих речовин пестицидів, а також прояв фітотоксичності від застосування агрохімікатів. Тож системи обробки насіння, захисту рослин і позакореневих підживлень, продемонстровані гостям експертами «UKRAVIT», були розроблені саме з огляду на ці фактори.

Цього року компанія презентувала увазі аграріїв та науковців комплексні системи захисту й підживлення пшениці озимої, ячменю ярого, гороху, сої, кукурудзи та соняшника, розроблені для господарств із різним рівнем ресурсного забезпечення. Крім того, фахівці «UKRAVIT» розповіли присутнім про продуктові та технологічні новинки компанії й особливості їх застосування.Зокрема, серед технологічних новинок особливе зацікавлення викликало застосування морфорегулятора Гулівер Етефон в посівах пшениці, ячменю, сої, кукурудзи та соняшника. Адже завдяки внесенню цього препарату вдалося змінити архітектоніку рослин – потовщити стебло та зменшити його висоту, тим самим створити передумови для зменшення вилягання посівів та збільшення ефективності фотосинтезу й стійкості до окремих шкідливих організмів.

А щоб напевно дізнатися, чого не вистачає посівам і раціонально розрахувати виробничі витрати, експерти порадили користуватися агробіологічними послугами. Адже якщо раніше виробника цікавили лише окремі елементи технології, то зараз він тяжіє до комплексних рішень: сучасний аграрій віддає перевагу компаніям, спроможним надавати розширений пакет послуг – від дослідження ресурсів господарства і консультацій до створення високоефективних систем захисту та підживлення й аналізу якості вирощеної продукції. Тому «UKRAVIT» спільно з «Інститутом здоров’я рослин» і є надійним партнером українського аграрія вже упродовж багатьох років.