Яким має бути фінансовий директор сучасної компанії? Це в рамках Toп-100. Рейтинги крупнейших методом голосування визначали читачі Економіка+ з усієї України та компетентне журі. За результатами, до рейтингу кращих фінансових директорів увійшов фінансовий директор компанії «UKRAVIT» Олександр Ільїн.

За майже 2 роки роботи Олександра Ільїна на посаді фінансового директора «UKRAVIT» компанія представила клієнтам та ринку комплекс інноваційних фінансових рішень, об’єднаних програмою «UKRAVIT Finance». Сутність програми – надати комфортні інструменти для фінансування господарств будь-якого розміру по всій Україні. Це стало можливим завдяки широкому пулу банків-партнерів, кількість яких постійно зростає, різноманітному інструментарію, прагненню до найнижчих на ринку ставок, а також індивідуальному підходу до потреб кожного аграрія.

Отримуючи нагороду, Олександр подякував організаторам і розповів, як він бачить роботу фінансового директора в сучасних умовах: «Ми живемо у світі, в якому зміни відбуваються дуже швидко. Тому функціонал фінансового директора значно еволюціонував, і говорити про класичні функції, наприклад, розподілення і контроль, на мій погляд, вже архаїзм. CFO дедалі більше інтегрується в усі аспекти діяльності компанії: він долучається до стратегічного планування, реінжинірингу чи, як я б краще сказав, «дизайну» бізнес-процесів. Фактично, він володіє всією інформацією про те, що відбувається в компанії. Тому повинен бути в курсі кожної дрібниці і вчасно реагувати на зміни».

84283463_3456948574377876_6773210850820882432_o

Глобальне завдання нинішнього року, на його думку, – це в умовах введення ринку землі зробити все, щоб клієнти компанії не відчули дефіциту ресурсів, відповідно, запропонувати їм максимально комфортні та вигідні фінансові продукти. А щоб скоротити час прийняття рішення по кредитуванню, в «UKRAVIT» уже працюють над розробкою спеціальних IT-платформами для цих цілей.