Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо. Тому днями за підтримки компанії UKRAVIT SCIENCE PARK у Деснянському районі міста Києва урочисто відкрили пам’ятний знак на честь киян-добровольців 112 бригади Територіальної оборони ЗСУ, які віддали свої життя за свободу та незалежність України.

Пам’ятник встановили на місці, де в перші дні повномасштабної російської агресії в Києві формувалися роти та батальйони з добровольців для захисту столиці. В його основі – «петлюрівський хрест» – український військовий символ Армії УНР та української визвольної боротьби столітньої давнини. Під хрестом — нарукавний знак 112-ї бригади та уривок з поезії Олега Ольжича «Незнаному воякові».

Унікальність пам’ятника полягає в тому, що він виготовлений винятково з каменю, видобутого в Україні, як символ рідної землі, яку сьогодні самовіддано захищають українські воїни.

Відкриття пам’ятного знаку присвятили Дню захисників та захисниць України. На урочистій церемонії його освятило духовенство Православної Церкви України на чолі з архієпископом Вишгородським Агапітом (Гуменюком).

Ми дякуємо кожному захиснику та захисниці України, які сьогодні мужньо тримають стрій і виборюють для нас вільне щасливе майбутнє. І зробимо все від нас залежне, щоб спільними зусиллями наблизити нашу перемогу.

Слава Україні! Героям слава!