Енергодар
Немає в наявності

Енергодар

Високоефективний фунгіцид із рістстимулюючими властивостями для захисту овочевих і баштанних культур від комплексу небезпечних хвороб
Пакування
32
1 066.67 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Оплата частинами
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Відеоінструкція

Переваги препарату:

  • окрім захисту від хвороб, зміцнює імунітет та стимулює ріст і розвиток культур;
  • запобігає ризику появи резистентності у збудників;
  • забезпечує захист необроблених частин рослин і нового приросту.
Культура
Норма витрати препарату
Спектр дії
Спосіб, час обробки
Розсада огірків, кавунів, томатів, баклажанів, перцю
3 мл на 2 л води на 1 м2 (для перцю – 6 мл на 2 л води на 1 м2 ), (15-30 мл на 10 л води)
Чорна ніжка, кореневі гнилі, пліснявіння насіння
Після висівання насіння чи висаджування розсади, повторний полив через 7-10 діб після першого використання

Сформовані посіви томатів, огірків, баклажанів, перцю, кавунів відкритого і закритого ґрунту
0,15% препарату (15 мл препарату на 10 л води) Пероноспороз, кореневі гнилі Полив через крапельне зрошення
Томати та огірки закритого і відкритого ґрунту, дині
25-30 мл на 5 л води на 1 сотку Пероноспороз, фітофтороз
Обприскування в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
– практичний досвід застосування мультикоптером

Максимальна кратність обробок за сезон – 2. 

Інтервал між обробками складає 7-10 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 діб (закритий ґрунт – 3 доби), механізованих – 3 доби.  

Строк очікування від останньої обробки до збору врожаю у відкритому ґрунті – 20 діб, у закритому – не потребує.

Особливості застосування

Перед проведенням обприскування розрахункову кількість препарату (див. табл.) необхідно розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години, у теплицях – при достатній вентиляції. Найкращий результат забезпечується у разі застосування препарату профілактично або на початкових стадіях розвитку інфекції — до появи видимих симптомів хвороб. Профілактичні обробки проти первинної інфекції проводяться, починаючи із замочування насіння та кореневої системи розсади культур, а також обприскування в період вегетації та поливу через крапельне зрошення. Додаткові обробки проводяться для запобігання поширенню хвороби чи при появі її перших ознак з інтервалом між обробками 7-10 днів, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. Враховуючи біологію збудників хвороб, повторні обробки планують заздалегідь, особливо за сприятливих для патогенів гідротермічних умов. Пропамокарб гідрохлорид проявляє високу профілактичну активність проти комплексу патогенів за умов замочування насіння і кореневої системи розсади, поливу ґрунту після висіву (висаджування), а також обприскування впродовж вегетації. Крім дії на патогени, діюча речовина проявляє себе як стимулятор росту рослин. Фосетил алюмінію здатен пересуватися в обох напрямках — акропетально і базипетально (знизу догори і згори донизу) до молодих пагонів і молодих коренів, повноцінно захищаючи всю рослину та її нові прирости.

Увага! Препарат викликає корозію металу. Весь інструмент після обробок необхідно ретельно промити водою.

Відеоінструкція

Дiюча речовина

Пропамокарб гідрохлорид, 530 г/л + фосетил алюмінію, 310 г/л

Препаративна форма

Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години, у теплицях – при достатній вентиляції. Найкращий результат забезпечується у разі застосування препарату профілактично або на початкових стадіях розвитку інфекції — до появи видимих симптомів хвороб. Профілактичні обробки проти первинної інфекції проводяться, починаючи із замочування насіння та кореневої системи розсади культур, а також обприскування в період вегетації та поливу через крапельне зрошення. Додаткові обробки проводяться для запобігання поширення хвороби чи при появі її перших ознак з інтервалом між обробками 7-10 днів, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. Враховуючи біологію збудників хвороб, повторні обробки планують заздалегідь, особливо за сприятливих для патогенів гідротермічних умов. Пропамокарб гідрохлорид проявляє високу профілактичну активність проти комплексу патогенів за умов замочування насіння і кореневої системи розсади, поливу ґрунту після висіву (висаджування), а також обприскування впродовж вегетації. Крім дії на патогени, діюча речовина проявляє себе як стимулятор росту рослин. Фосетил алюмінію здатен пересуватися в обох напрямках — акропетально і базипетально (знизу догори і згори донизу) до молодих пагонів і молодих коренів, захищаючи повноцінно усю рослину та її нові прирости.

Увага! Препарат викликає корозію металу. Весь інструмент після обробок необхідно ретельно промити водою.

Як застосовувати фунгіцид Енергодар?

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше