Цілитель
В наявності

Цілитель

Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту овочевих, баштанних культур і винограду від комплексу хвороб
Пакування
26
1.04 за грам
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Оплата частинами
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Відеоінструкція

Переваги препарату:

  • надійний захист від хвороб навіть за несприятливих погодних умов;
  • проникає до необроблених частин рослини;
  • забезпечує захист картоплі при зберіганні у сховищах.
Культура
Норма витрати препарату
Спектр дії
Спосіб, час обробки
Строк очікування, діб
Томати25-30 г на 5 л води на 1 сотку Фітофтороз, альтернаріоз 
Обприскування в період вегетації. Перша обробка – профілактична, за сприятливих для розвитку хвороб погодних умов, але до появи симптомів. Наступні – з інтервалом 10-14 днів
20
Картопля14
Цибуля, крім на «перо»
Пероноспороз, сіра гниль 30
Огірки
14
КавуниПероноспороз 20
Дині
Виноград
25-30 г на 5-8 л води на 1 сотку
Мілдью, чорна плямистість, сіра гниль
30
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату: 
Троянди
25 г на 3-5 л води на 1 сотку
Пероноспороз
Обприскування в період вегетації. Перша обробка – профілактична, за сприятливих для розвитку хвороб погодних умов, але до появи симптомів. Наступні – з інтервалом 10-14 днів
-
– практичний досвід застосування мультикоптером

Максимальна кратність обробок за сезон – 3. 

Інтервал між обробками при низькому інфекційному фоні складає 10-14 діб. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 діб, механізованих – 3 доби. 

Особливості застосування

Перед проведенням обприскування розрахункову кількість препарату (див. табл.) необхідно розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків і стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. Цілитель® необхідно використовувати профілактично, тобто до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків у рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Після останньої обробки не пізніше, ніж через 7 днів доцільно проводити обприскування контактним фунгіцидом Гарт®. Цілитель® можна застосовувати 2-3 рази за сезон з інтервалом між обробками 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками (до 10 днів).

Відеоінструкція

Дiюча речовина

Манкоцеб, 640 г/кг,+ металаксил 80 г/кг

Препаративна форма

Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти хвороб. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття розчином листків і стебел рослин без стікання з обробленої поверхні. ЦІЛИТЕЛЬ® необхідно використовувати профілактично, тобто до появи видимих симптомів розвитку хвороби на культурних рослинах. Першу обробку доцільно проводити до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання картоплі, томатів та огірків у рядках. Строк останнього обприскування для картоплі, томатів, огірків — припинення активного росту стебла. Після останньої обробки не пізніше, ніж через 7 днів доцільно проводити обприскування контактним фунгіцидом ГАРТ®. ЦІЛИТЕЛЬ® можна застосовувати 2-3 рази за сезон з інтервалом між обробками 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками (до 10 днів).

Як застосовувати фунгіцид Цілитель?

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше