Сінан
В наявності

Сінан

Сучасний системний фунгіцид із трансламінарними властивостями та вираженим фізіологічним ефектом для захисту зернових колосових культур, соняшника від широкого спектра хвороб
Пакування
4 123.50
824.70 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Оплата частинами
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату :

  • профілактичні, лікувальні та антиспоруляційні властивості;
  • ефективний контроль небезпечних хвороб;
  • яскраво виражений фізіологічний ефект;
  • тривалий період захисної дії.

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Піраклостробін – локально-системний фунгіцид із трансламінарними властивостями, який діє шляхом блокування транспорту електронів у дихальному ланцюжку мітохондрій (у комплексі ІІІ). Інгібування цього сайту призводить до блокування здатності патогена дихати та виробляти енергію, оскільки передача електронів всередині клітин не відбувається. Це призводить до порушень важливих біохімічних процесів в організмі збудника, в т. ч. зниження рівня АТФ (аденозинтрифосфату). Як результат, проростання спор і ріст росткових трубок не відбувається. Піраклостробін не переміщується ксилемно та флоемно, володіє захисними та лікувальними властивостями. Тому найвища ефективність досягається при профілактичному обприскуванні. Дифеноконазол – системний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями. Абсорбується листям, характеризується переміщенням всередині рослини та тривалим захисним ефектом. Порушує процес диметилювання під час синтезу ергостеролу. Ергостерол необхідний для будівництва клітинних стінок грибів, тому блокування його виробництва призводить до припинення росту міцелію та загибелі патогенів.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Зернові колосові культури (озимі, ярі)0.5-1.0Септоріоз, піренофороз, борошниста роса, фузаріоз, бура іржа, стеблова іржа, сітчаста та темно-бура плямистості, ринхоспоріоз
Обприскування в період вегетації  культур (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
СоняшникФомоз, фомопсидоз, альтернаріоз, септоріоз, іржа, склеротиніоз, сіра гниль, борошниста роса, пероноспороз (додаткова дія)
Ріпак*Альтернаріоз, фомоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз, борошниста роса, сіра гниль, пероноспороз (додаткова дія)
Соя*Аскохітоз, антракноз, септоріоз, церкоспороз, альтернаріоз, борошниста роса, пероноспороз (додаткова дія)
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату
Горох0.5-1.0Аскохітоз, антракноз, септоріоз, церкоспороз, альтернаріоз, борошниста роса, пероноспороз (додаткова дія)Обприскування в період вегетації  культур (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
Буряки цукровіЦеркоспороз, рамуляріоз, фомоз, борошниста роса
КукурудзаГельмінтоспоріоз, іржа, фузаріоз
Картопля, томатиАльтернаріоз, фітофтороз, макроспоріоз
ОвочіАльтернаріоз, фітофтороз, борошниста роса
– практичний досвід застосування мультикоптером

* В процесі реєстрації

Максимальна кратність обробок за сезон – 2.

Норма витрати робочого розчину: польові культури – 150-300 л/га.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю зернових – 40 діб, соняшника – 35 діб.

Особливостi застосування

Найкращий результат забезпечується у разі застосування препарату профілактично або на ранніх стадіях розвитку хвороб – до появи видимих симптомів. 

Сінан, окрім високої профілактичної дії , впливає на різні стадії  в циклі розвитку патогенів і проявляє лікувальні та антиспоруляційні властивості. Профілактичні обробки проводять на початку вегетації, додаткові – для запобігання поширенню хвороб або за появи їх перших ознак з інтервалом між обробками 21 добу, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороб (дощові умови тощо) необхідно скоротити інтервали між обробками до 14 діб. Обприскування доцільно проводити при температурі повітря від +10 до +25 °С та за оптимальної вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії  препарату є рівномірне та якісне покриття всієї поверхні культурних рослин без стікання робочого розчину.

Дiюча речовина

Дифеноконазол, 130 г/л + піраклостробін, 130 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує.

Хiмiчна група

Стробілурини + триазоли

Найкращий результат забезпечується у разі застосування препарату профілактично або на ранніх стадіях розвитку хвороб – до появи видимих симптомів. 

Сінан, окрім високої профілактичної дії , впливає на різні стадії  в циклі розвитку патогенів і проявляє лікувальні та антиспоруляційні властивості. Профілактичні обробки проводять на початку вегетації , додаткові – для запобігання поширенню хвороб або за появи їх перших ознак з інтервалом між обробками 21 добу, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороб (дощові умови тощо) необхідно скоротити інтервали між обробками до 14 діб. Обприскування доцільно проводити при температурі повітря від +10 до +25 °С та за оптимальної вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії  препарату є рівномірне та якісне покриття всієї поверхні культурних рослин без стікання робочого розчину.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Піраклостробін – локально-системний фунгіцид із трансламінарними властивостями, який діє шляхом блокування транспорту електронів у дихальному ланцюжку мітохондрій (у комплексі ІІІ). Інгібування даного сайту призводить до блокування здатності патогену дихати та виробляти енергію, оскільки передача електронів всередині клітин не відбувається. Це призводить до порушень важливих біохімічних процесів в організмі збудника, в т.ч. зниження рівня АТФ (аденозинтрифосфату), як результат проростання спор та ріст росткових трубок не відбувається. Піраклостробін не переміщується ксилемно та флоемно, володіє захисними та лікувальними властивостями. Тому найвища ефективність досягається при профілактичному обприскуванні.

Дифеноконазол – системний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями. Абсорбується листям, характеризується переміщенням всередині рослини та тривалим захисним ефектом. Порушує процес диметилювання під час синтезу ергостеролу. Ергостерол необхідний для будівництва клітинних стінок грибів, тому блокування його виробництва призводить до припинення росту міцелію та загибелі патогенів.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше