Тройсет
В наявності

Тройсет

Інноваційний трьохкомпонентний фунгіцид для захисту багатьох культур від широкого спектра справжніх і несправжніх грибів із тривалим періодом захисної ді
Пакування
1 965
393 за кiлограм
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливостi застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • одночасний контроль справжніх і несправжніх грибів; 
  • профілактичні, лікувальні та антиспоруляційні властивості;
  • поєднання трьох механізмів дії; 
  • комплексне рішення, не потребує «партнерів».  

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).  

Механiзм дії

Дифеноконазол – системний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями. Порушує процес диметилювання під час синтезу ергостеролу. Ергостерол необхідний для будівництва клітинних стінок грибів, тому блокування його виробництва призводить до припинення росту міцелію та загибелі патогенів. Диметоморф – локально-системної дії: це інгібітор біосинтезу целюлози, яка входить до складу клітинних стінок несправжніх грибів. Володіє захисними, лікувальними та антиспоруляційними властивостями, а також забезпечує тривалий період захисної дії. Ефективний проти всіх стадій розвитку патогенів. Диметоморф проявляє відмінні антиспоруляційні властивості (при застосуванні його до споруляції можна повністю призупинити цей процес). Діюча речовина легко переміщується ксилемою (але не флоемою), володіє трансламінарними властивостями, завдяки чому захищає нижній бік листка. Металаксил-м — системної дії. Порушує у патогенів синтез нуклеїнових кислот та інгібує РНК-полімеразу (порушується білковий обмін збудника). Володіє потужною системною дією з лікувальними та викорінюючими властивостями.

КультураНорма витрати препарату, кг/гаСпектр діїСпосіб, час обробки
Виноград 2.0-2.5 Мілдью, оїдіум, чорна плямистістьОбприскування в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб) 
КартопляФітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату: 
Томати2.0-2.5 Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріозОбприскування в період вегетації (профілактично та за перших ознак прояву хвороб) 
ОгіркиПероноспороз, альтернаріоз, борошниста роса
Цибуля, крім на «перо», часникПероноспороз, альтернаріоз, стемфіліоз, борошниста роса
Кавуни, диніПероноспороз, борошниста роса 
Соняшник2.0-2.5Пероноспороз, альтернаріоз, фомоз, фомопсидоз, іржа
Соя2.0-2.5Пероноспороз, септоріоз, аскохітоз
– практичний досвід застосування мультикоптером

Максимальна кратність обробок за сезон – 4.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю винограду – 30 діб, картоплі – 20 діб. 

Норма витрати робочого розчину: виноградники – 500-800 л/га; польові культури – 200-300 л/га.

Особливостi застосування

Найкращий результат забезпечується в разі застосування препарату профілактично або на ранніх стадіях розвитку інфекції – до появи видимих симптомів хвороб. Тройсет, окрім високої профілактичної дії, впливає на різні стадії в циклі розвитку патогенів і проявляє лікувальні та антиспоруляційні властивості. Два компоненти здатні контролювати міцелій несправжніх грибів, що проник до тканини рослин, упродовж 2-3 діб після інфікування та проявляють лікувальну дію. Профілактичні обробки проводять на початку вегетації, додаткові – для запобігання поширенню хвороб або за появи їх перших ознак з інтервалом між обробками 10-14 діб, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороби (дощові умови) необхідно скоротити інтервали між обробками до 8-10 діб. Обприскування доцільно проводити при температурі повітря в межах від +12 до +25 °С та за оптимальної вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне покриття всієї поверхні культурних рослин без стікання робочого розчину.

Дiюча речовина

Диметоморф, 40 г/кг + металаксил-м, 40 г/кг + дифеноконазол, 50 г/кг

Препаративна форма
Хiмiчна група

Похідні коричної кислоти + феніламіди + триазоли

Найкращий результат забезпечується в разі застосування препарату профілактично або на ранніх стадіях розвитку інфекції – до появи видимих симптомів хвороб. ТРОЙСЕТ, окрім високої профілактичної дії , впливає на різні стадії в циклі розвитку патогенів і проявляє лікувальні та антиспоруляційні властивості. Два компоненти здатні контролювати міцелій несправжніх грибів, що проник до тканини рослин, упродовж 2-3 діб після інфікування та проявляють лікувальну дію. Профілактичні обробки проводять на початку вегетації , додаткові – для запобігання поширенню хвороб або за появи їх перших ознак з інтервалом між обробками 10-14 діб, залежно від ступеня розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороби (дощові умови) необхідно скоротити інтервали між обробками до 8-10 діб. Обприскування доцільно проводити при температурі повітря в межах від +12 до +25 °С та за оптимальної вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5 м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне покриття всієї поверхні культурних рослин без стікання робочого розчину.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).  

Механiзм дії:

Дифеноконазол – системний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями. Порушує процес диметилювання під час синтезу ергостеролу. Ергостерол необхідний для будівництва клітинних стінок грибів, тому блокування його виробництва призводить до припинення росту міцелію та загибелі патогенів.

Диметоморф – локально-системної дії. Це інгібітор біосинтезу целюлози, що входить до складу клітинних стінок несправжніх грибів. Володіє захисними, лікувальними та антиспоруляційними властивостями, а також тривалим періодом захисної дії. Ефективний проти всіх стадій розвитку патогенів. Диметоморф проявляє відмінні антиспоруляційні властивості (при застосуванні його до споруляції можна повністю призупинити даний процес). Діюча речовина легко переміщується ксилемою (але не флоемою), володіє трансламінарними властивостями, завдяки чому захищає нижню частину листка.

Металаксил-м — системної дії. Порушує у патогенів синтез нуклеїнових кислот та інгібує РНК-полімеразу (порушується білковий обмін збудника). Володіє потужною системною дією з лікувальними та викорінюючими властивостями.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше