Цілитель
Немає в наявності

Цілитель

Комбінований фунгіцид контактно-системної дії для захисту багатьох сільськогосподарських культур від комплексу хвороб
Пакування
448
448 за кiлограм
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливостi застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • ефективний контроль несправжніх грибів; 
  • потужна контактно-системна дія;
  • стабільний результат у несприятливих умовах; 
  • низький рівень розвитку резистентності.  

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Однак перед приготуванням бакової суміші необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). 

Механiзм дії

Має контактно-системну дію. Металаксил швидко поглинається і переноситься всередині рослини, захищаючи її, в т. ч. новий приріст, незалежно від інфекційного навантаження. Він інгібує ріст міцелію в тканинах рослини, попереджує спороутворення та має постінфекційну активність. Манкоцеб — контактний фунгіцид, який забезпечує зовнішній захист рослини, утворюючи на ній «захисну плівку», та водночас є основною ланкою резистентності до інших захворювань.

Культура
Норма витрати препарату, кг/га
Спектр дії
Спосіб, час обробки
Макс. кратність обробок
Томати2.5
Фітофтороз, альтернаріоз 
Обприскування в період вегетації . Перша обробка – профілактична, за сприятливих для хвороб погодних умов, але до появи симптомів захворювання. Наступні – з інтервалом 10-14 днів
3
Картопля2.5-3.0 Фітофтороз, альтернаріоз
Цибуля, крім на «перо»
Пероноспороз, сіра гниль
Огірки
Пероноспороз, сіра гниль
Кавуни
Борошниста роса, пероноспороз
Диня
Борошниста роса, пероноспороз
Ріпак (озимий, ярий) 1.8-2.5 Пероноспороз, альтернаріоз, сіра гниль
Обприскування в період вегетації, профілактично та за появи перших ознак хвороб
2
Виноград
2.5-3.0
Мілдью, чорна плямистість
Профілактичні обробки в період активного росту рослин (починаючи з 4-х листків) з інтервалом 10 днів, закінчення обробок через 12 днів після цвітіння
3
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату: 
Хміль
3.0
Несправжня борошниста роса
Обприскування в період вегетації . Перша обробка – профілактична
3
– практичний досвід застосування мультикоптером

Максимальна кратність обробок за сезон – див. табл.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю томатів, картоплі та огірків – 14 днів, ріпака, цибулі, винограду – 30. 

Норма витрати робочого розчину:  польові культури – 200-300 л/га; виноградники – 500-800 л/га; хміль – 1000 л/га. 

Особливостi застосування

Використовувати профілактично – до появи видимих симптомів розвитку хвороби. Першу обробку доцільно провести до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання в рядках картоплі, томатів, огірків. Останнє обприскування цих культур проводять перед припиненням активного росту. Не пізніше, ніж через 7 днів після останньої обробки доцільно провести обробку контактним фунгіцидом Гарт. Фунгіцид можна застосовувати 2-3 рази за сезон з інтервалом 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками до 10 днів. Умови застосування: температура від 12 до 25°С, оптимальна вологість повітря, швидкістіь вітру – не більше 5 м/с. Важливо забезпечити якісне рівномірне обприскування поверхні культурної рослини.

Дiюча речовина

Манкоцеб, 640 г/кг,+ металаксил 80 г/кг

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників після обробки для проведення механізованих робіт — 3 доби, ручних — 7 діб

Хiмiчна група

Похідні групи фенілалідів+дитіокарбалінової кислоти

Використовувати профілактично – до появи видимих симптомів розвитку хвороби. Першу обробку доцільно провести до початку розвитку хвороби, але не пізніше змикання в рядках картоплі, томатів, огірків. Останнє обприскування цих культур проводять перед припиненням активного росту. Не пізніше, ніж через 7 днів після останньої обробки доцільно провести обробку контактним фунгіцидом Гарт. Фунгіцид можна застосовувати 2-3 рази за сезон з інтервалом 10-14 днів. При високому ризику розвитку хвороби скоротити інтервали між обробками до 10 днів. Умови застосування: температура від 12 до 25°С, оптимальна вологість повітря, швидкістіь вітру не більше 5 м/с. Важливо забезпечити якісне рівномірне обприскування поверхні культурної рослини.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). 

Механiзм дії:

Має контактно-системну дію. Металаксил швидко поглинається і переноситься всередині рослини, захищаючи її, в т.ч. новий приріст, незалежно від інфекційного навантаження. Він інгібує ріст міцелію в тканинах рослини, попереджує спороутворення та має постінфекційну активність. Манкоцеб — контактний фунгіцид, який забезпечує зовнішній захист рослини, утворюючи на ній «захисну плівку», та водночас є основною ланкою резистентності до інших захворювань.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше