Унікаль
Немає в наявності

Унікаль

Високоефективний фунгіцид системної дії для обробки посівів ріпака та зернових колосових культур від широкого спектра збудників грибкових хвороб
Пакування
1 796.50
359.30 за лiтр
Доставка
Доставка у відділення Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
За тарифами Нової Пошти
Доставка у відділення Укрпошти Експрес (до 6 кг)
За тарифами Укрпошти
За тарифами Укрпошти
Оплата
Онлайн карткою
Післяплата у відділенні Нової Пошти або Укрпошти
Прямий банківський переказ на рахунок компанії
Про товар
Культури
Характеристики
Особливості застосування
Сумісність і механізм дії

Переваги препарату:

  • захисна, лікувальна та викорінююча дія; 
  • висока системність і пролонгований ефект; 
  • краще рішення від фузаріозу колосу; 
  • виражені рістрегулюючі властивості.

Сумісність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Однак перед приготуванням бакової суміші необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії

Системна дія. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.

КультураНорма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробкиМакс. кратність обробок
Ріпак0.5-1.0 Норма внесення восени розраховується залежно від кількості листків на рослині (на 1 листок 0.15 л/га препарату)
Борошниста роса, фомоз, сіра гниль, альтернаріоз, циліндроспоріоз
Обприскування в період вегетації  культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)2
Зернові колосові культури (озимі, ярі)
0.5-1.0Борошниста роса, іржа, септоріоз листя та колосу, фузаріоз колосуОбприскування від початку кущення до кінця колосіння
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Виноград0.4Оїдіум
Обприскування в період вегетації  (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)
3
Соя0.5-1.0Борошниста роса, антракноз, іржа2
СоняшникІржа, борошниста роса, септоріоз
– практичний досвід застосування мультикоптером

 Максимальна кратність обробок за сезон – див. табл.

Період очікування від останньої обробки до збору врожаю ріпака – 50 днів, зернових – 30 діб.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.

 Особливостi застосування

Обприскування необхідно проводити за появм перших ознак хвороби рослин. Важливим фактором для ефективної дії  препарату є якість покриття під час обприскування (достатнє змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні). Також дуже важливим фактором при застосуванні в посівах ріпака озимого є врахування кількості листочків, інтенсивність їх росту та розвитку і ураженість хворобами – тоді норми витрати препарату необхідно збільшити до максимальних (1.0 л/га) при застосуванні в осінній період. Застосування в цей період сприяє припиненню наростання надземної частини, але при цьому фотосинтез триває, що забезпечує нагромадження пластичних речовин в корені, стимулює ріст потужної добре розвиненої кореневої системи та покращує зимостійкіть. Оптимальна температура обробки – 12-25°С.

Дiюча речовина

Тебуконазол, 250 г/л

Препаративна форма
Токсичнiсть

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує

Хiмiчна група

Похідні триазолів

Обприскування необхідно проводити при появі перших ознак хвороби рослин. Важливим фактором для ефективної дії  препарату є якість покриття під час обприскування (достатнє змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні). Також дуже важливим фактором при застосуванні в посівах ріпака озимого є врахування кількості листочків, інтенсивність їх росту та розвитку і ураженість хворобами – тоді норми витрати препарату необхідно збільшити до максимальних (1.0 л/га) при застосуванні в осінній період. Застосування в цей період сприяє припиненню наростання надземної частини, але при цьому фотосинтез триває, що забезпечує нагромадження пластичних речовин в корені, стимулює ріст потужної добре розвиненої кореневої системи та покращує зимостійкіть. Оптимальна температура обробки – 12-25°С.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Системна дія. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.

Агропідтримці бути!

Запитайте те, що Вас хвилює у особистого регіонального менеджера або оформіть через нього своє замовлення.
Наші агрономічні послуги — скористайтесь послугами дослідження
Ґрунт
Вода
Добрива
ЗЗР
Насіння
Рослинний матеріал
Залишкова кількість пестицидів
Продовольча сировина
Продукція бджільництва
Дізнатись більше